| anonim_4396 a întrebat:

Bunahappy
Am facut-o cu prietenul meu si nu si-a dat drumu in minehappy
Nu a durat decat max 5 min
Dar nu si-a dat drumu in minethinkingbig grin
Si nu vreau sa raman insarcinata
Sunt sau NU insarcinata?crying
Astept un raspuns rapid plz:* sunt disperatacryingcrying:*

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nimeni nu stie si o sa fii atat de disperata fix 21 de zile, pana vei face un test de sarcina concludent si te va vedea un ginecolog. Nu conteaza ca a durat 5 minute. Faptul ca nu a ejaculat in vagin, reduce riscul maxim de la 100% la aproximativ 27-30%. Asadar, riscul este cuprins intre 4 si 27%, depinzand de ziua ciclului menstrual in acre ai facut sex.

| monyk a răspuns:

Buna, calmeza-te in primul rand. Orice e posibil, daca nu a ejaculat in tine e posibil sa nu fi, dar sanse exista daca nu te-ai protejat, un test de sarcina nu ar strica, fiindca nu se stie niciodata.

| catthshshshs a răspuns:

Fa un test de sarcina, e cel mai bine.

| Andreea_7493 a răspuns:

Doamne, ce intrebari! Tu nu esti informata deloc despre asta? Faci, faci dar habar nu ai ce faci. Daca nu a ejaculat in tine nu prea ai cum sa ramai insarcinata. Fa un test de sarcina dupa 21 de zile de la contactul sexual

| imiplacemov a răspuns:

Momentan nu ai cum sa spui daca esti sau nu pentru ca asta mai dureazalaughing
Dar poti ramane, nu conteaza cat dureaza actul sexual. Chiar daca nu isi da drumu in tine, poti ramane insarcinata.

| justme85 a răspuns:

Nuu esti.este o sansa una la 999999999. da nu cred ca esti u aceea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti gravida date dracu!