| FlorinMarius123 a întrebat:

Buna am facut sex anal cu prietena nu am ejaculat in ea, am ejaculat pe spatele ei, poate ramane insarcinata?

8 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu ma nu! Eu cred ca tu n-ai facut nimic, doar ai vazut asta in niste filme de cacao si acum te intrebi cum de nu raman starletele alea insarcinate laughing)

| epurasu a răspuns:

Nu!

| Emilian65 a răspuns:

Daca ai ejaculat pe spatele ei, tu nu ai vazut daca daca sperma a ajuns la ea in vagin? Daca a ajuns in vagin si era si in perioada fertila, cu siguranta ca a ramas gravida. La circa 3 saptamani de la acel act sexual, prietena ta sa faca un test de sarcina care ii va spune daca este sau nu este gravida.

| FlorinMarius123 explică (pentru Emilian65):

Cand este acea perioada?

| Roxxy95 a răspuns:

Teoretic nu dar pot aparea surprize cand te astepti mai putin happy

| AlessandraMiha a răspuns:

Doamne, cum sa rămână însărcinată? O femeie poate ramane însărcinată doar daca se ejaculeaza in vaginul ei, nu daca ejaculezi pe mana, pe spate, in gura si mai stiu eu unde.

| FlorinMarius123 explică (pentru AlessandraMiha):

Da dar daca se scurge pana la vagin, dar nu a intrat. doar langa

| AlessandraMiha a răspuns:

Nu, daca nu a intrat nu poate fi insarcinata, insa daca aveti multe banuieli si vreti sa fiti 100% convinsi de asta, prietena ta poate face la 14 zile un test de sarcina si veti afla, mult succes.