| Babyfuckyou a întrebat:

un prieten a facut sex anal cu prietena lui si a terminat in fund adica a ejaculat in fund. si acum se intreaba daca poate sa ramana insarcinata? urgent

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu,nu poate sa ramana insarcinata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este nici un risc de sarcina, dar ma intreb ce porcarie de placere ai cand face asa ceva, cata durere ai dupa? Am auzit si eu ca dupa ai niste dureri ingrozitoare (pentru tine asta este placere) Mai face cineva DRAGOSTE in lumea asta bolnava? Nu vreau sa imi imaginez unde vom ajunge! Poate sunt prea romantic.Sa respect, sa curtez, sa nu oblig sa faca pasul cel mult asteptat cu santaj (ceea ce se practica in zilele noastre gen:nu faci sex cu mine inseamna ca nu ma iubesti sau dovedeste-mi ca ma iubesti si fa sex etc) iar la final dupa ce se termina iti da si un frumos cadou de ramas bun"un sut in fund,, sau un bebe ca sa iti aduci aminte de el toata viata sau mai bine spus de prostia pe care ai facut-o ). Traim intr-o lume bolnava, bolnava, bolnava!

| VirtualEinstein a răspuns:

Stai linistit, ne-am dat seama ca esti tu happy