| candy04 a întrebat:

Am facut sex neprotejat cu iubitul meu doua zile la rand. Dupa aceea am inceput sa iau anticonceptionale Yasmin. Credeti k e posibil de o eventuala sarcina?:-s sunt sigure pastilele?

4 răspunsuri:
| Rebecca009 a răspuns:

Si ce nume ii vei pune copilului?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pastila o iei inainte de actul sexul sa poata sa isi faca efectul.

| babyalexa a răspuns:

Pastilele se incep cu 2 saptamani inainte de contact.Deci daca ai bafta si nu ai ramas, foloseste prezervativul pana trec cele 2 saptamani de cand le-ai inceput.Ca daca nu faci asa, s-ar putea sa nu mai ai atata bafta data viitoarehappy

| PsyhoWoman a răspuns:

Deci. big grin in primul iti recomandam Escapelle nu "Yasmin" in al 2-lea pentru efect cat mai SIGUR se ia cat mai repede..nu o fci 2 zile la rand si apoi iei anticonceptionale nu se face asastraight face daca o faceai luai pastila si gata... sincer nu pot sa stiu sau sa-mi dau seama macar daca e cazul de vreo posibila sarcina. iti doresc bafta :* ai grija