| anutza1991 a întrebat:

am facut sex protejat cu iubitul meu cu prezervativul! Vreau sa va intreb ceva daca prezervativul se rupea in timpul actului sexual toata sperma se ducea in interiorul meu nu? multumesc

Răspuns Câştigător
| cocolina a răspuns:

Nu, dar nu e nevoie sa se duca toata pentru a aparea o sarcina nedorita:d e suficient doar de o picaturastraight face Take care!

17 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

De obicei nu se scurge toata, ci doar o parte.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Bineinteles.

| unione a răspuns:

Se ducea doar 87, 44 %

| julieta a răspuns:

O picatura e de ajuns si poti ramane insarcinata.se duce in interiorul tau pentru ca nu are unde in alta parte

| constantyna a răspuns:

Da, asa este.

| dydy22 a răspuns:

Hmm logic ca in interior, asa se produc sarcinii nedorite

| dydy22 a răspuns:

Asa se fac copii nedoriti de i vedem la televizor parasiti si abandonati la maternitate

| vykkusor a răspuns:

E suficient o picatura ca sa ramai insarcinata, sperma de care organismul tau nu are nevoie este eliminata...

| alexutzu00791 a răspuns:

Adica prietenul tau are sperma acida sau cumlaughing. Atat de norocoasa sa fii sa se rupa exact in momentul ejacularii:-s

| yourfriend_1956 a răspuns:

De acord cu ce a zis cocolina

| @@ a răspuns:

Ce intrebare.ca si cum daca imi rup un picior nu ma doare nu?

| Cryzy a răspuns:

Depinde cat de mult s-a rupt. Dar chiar si printr-o mica ruptura sperma poate iesi si poti ramane gravida.

| Anabel a răspuns:

Nu e logic? offfffff.ai 19 ani nu? nu te mai comporta ca un copil de 12 happy...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Penibile intrebari...

| alicethebest a răspuns:

Pai daca prezervativul s-a rupt normal ca sperma s-a dus in interiorul tau...cum a zis cocolina take care!

| mazarel a răspuns:

Da iesi afara iarna in pijamale iti e frig?

| rebecca_9491 a răspuns:

E posibil dar poti ramane insarcinata de la putina sperma nu neaparat de la un prezervativ intreg