| Antonia061006 a întrebat:

Deci o prietena de a mea a facut sex cu iubitul ei si mi-a spus ca in timpul actului sexual protejat(prezervativ) el si-a dat drumul in ea dar la iesire prezervativul a rămas în interiorul vaginului cu inelul afara. Ea la scos repede si s-a dus sa se spele. Nimic din interiorul prezervativului nu a curs in ea sau pe lângă ea. Ea are menstruatie neregulata asa ca nu are mereu ovulatie din cate am inteles.Credeti ca poate sa ramana însărcinată? Imi fac griji enorme pentru ea. Rog foarte multă seriozitate.

Răspuns Câştigător
| IamJoKeR a răspuns:

Nu poate rămâne însărcinată, si sexul întreținut in Săptămână Mare( saptamana luminată) este mare păcat!

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

N-are cum sa ramana

| Violleta2022 a răspuns:

Antonia draga, vad ca prietena ta ti-a povestit cu detalii viata ei sexuala si asta este extrem de urat si nu-i normal.
Tie nu-ti este rusine sa aflii toate detaliile partidei ei sexuale?
Nu crezi ca-i mai nimerit sa o inviti pe ea, sa-si faca cont aici si sa intrebe? Dureaza maxim 5 minute.
Lasa grijile enorme pentru ea, ca nu esti maica-sa si nici in pielea ei, nici macar nu ar trebui sa te bagi in viata ei intima, sa-i afli asemenea detalii.

| Antonia061006 explică (pentru Violleta2022):

E prietena mea cea mai bună ce ar trebui sa fac sa astept sa vad ce o sa se întâmple cu ea?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Antonia061006):

Char si daca este prietena ta cea mai buna, nu te bagi in viata ei intima, ca o codosa, ca este cel mau urat lucru posibil.
Are maini si sunt sigura ca are si internet, deci, poate sa-si faca cont aicisi sa intrebe singura.
In viata, sunt lucruri pe care le faci si altele pe care nu le faci niciodata.
Viata sexuala a prietenei tale NU ar trebui sa te intereseze pe tine!

Personal, cred ca-i vorba de tine, dar esti prea rusinata sa recunosti asta.

| Andreeush a răspuns:

Văd că prietena ta îți dă detalii cu lux de amanunte despre ce se întâmplă în pat cu iubitul ei.
Nu va rămâne însărcinată dacă prezervativul nu s-a spart.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Acea prietena cred ca esti de fapt tu. laughing
Ti-e rusine sau ce?
Si legat de intrebare, nu poate sa ramana.