| Usamikiss a întrebat:

Buna,TPU.Va rog sa ma ajutati ca nu stiu ce sa fac.Deci totul sta in felul urmator.Ieri am facut sex protejat cu iubitul meu.Eu stateam deasupra si si-a dat drumul in mine...dar avea prezervativul.Si cand m-am ridicat de pe el..prezervativul era langa penis.Si nu stiu cum a ajuns acolo.Si nu cred ca a cazut in timpul actului sexual deoarece era sperma in el.Nu in cantitati mari.dar era(ar fi fost a 3-a oara consecutiv cand si-a dat drumul).Eu nu ajunsesem la orgasm dar nici nu mai era mult.Si cand m-am ridicat in picioare, am impins cumva ca si cum voiam sa ma pis sa zic mai clar.Si din mine a curs un lichid in cantitati sa zicem ca mari, transparent, era aproape consistenta apei si semana mult cu sperma.Nu era urina.Nu stiu daca era sperma, sau lichid lubrifiant de la mine.Cred ca e posibil sa fi facut "squirting". Prezervativul nu era spart.Dar m-am speriat cand l-am vazut langa penis cand m-am ridicat.Totusi era sperma in el.Dar putina.Si ma stresez acum ca nu stiu daca era sperma sau nu.

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

Daca prezervativul era langa penis cand te-ai ridicat tu, probabil i l-ai scos tu. Asta inseamna ca exista risc ca tu sa fii intrat in contact cu sperma lui.
Sperma are un miros specific, diferit de secretiile tale si o consistenta diferita. Ar trebui sa stii sa faci diferenta.
Oricum, daca tu cu pasarica ai reusit sa ii scoti prezervativul inseamna ca penisul lui s-a culcat cat timp tu erai peste el, ceea ce inseamna ca sperma din prezervativ a curs afara(logic) iar tu stand peste el...ghici unde s-a dus?
Hai ca nu e greu. Putina gandire logica si iti dai seama ca era, cel mai probabil sperma ce a iesit din tine.
Squirt-ing ul este un fenomen asemanator cu ejacularea si are loc cu destul de multa forta si iese afara din femeie asa cum tasneste sperma la ejaculare din barbat. Tu deci, nu ai avut squirting.
Ca intr-adevar si tu ai secretii pe care le elimini, da. Dar in cazul descris de tine, eu sunt de parere ca ai intrat in contact cuu sperma lui.

| Usamikiss explică (pentru sofisis):

Dupa sa zicem 10 secunde dupa ce si-a dat drumul m-am ridicat..Nu stiu.In plus nu putea efectiv sa isi dea drumul asa de mult. Adica a curs destul lichid din mine. transparent care cred ca este lichid lubrifiant femeiesc.Dar la textura cumva semana cu sperma (adica subtire ca apa si transparent..nu alb)..si aluneca.Chiar nu stiu.

| sofisis a răspuns (pentru Usamikiss):

Atunci este probabil sa fi iesit de la frecare pana sa isi dea drumul.
ORICUM, faptul ca prezervativul nu mai era pe penis si nu l-a scos partenerul tau si nici tu, inseamna ca ai intrat in contact cu sperma.

| Usamikiss explică (pentru sofisis):

Am luat azi pastila de a doua zi Escapelle.Adica la 48-50 de ore de la contactul sexual. sper sa fie totul ok acum.Nu am vrut sa ma risc

5 răspunsuri:
| cristi10grei a răspuns:

Buna hai sa spun nu ra-mi gravida ce ai facut tu se numeste squirt asa cum ai si spus si ai avut orgazm la squirt este orgazm puternic nu au tote femeile rar vezi, si nu e ca ai avut sex bun asa e felul tau! chiar daca it-i da drumul nu rami mai ales daca ai squirt ca elimini tot

| Kyubii a răspuns:

Și care e întrebarea?