| BisUltras a întrebat:

am facut sex protejat cu prietena mea si nu m-am terminat! in timp ce faceam sex am simtit pe picior ceva umed dar precizez ca nu m-am terminat si aveam prezervativ. exista sanse sa ramana insarcinata?

Răspuns Câştigător
| LineGuide a răspuns:

Acel fluid pe care l-ai simtit tu pe picior este de la ea, deci nu-ti face griji.Cat timp ai avut prezervativ, si nu te-ai terminat, nu exista riscuri.

2 răspunsuri:
| zxzx a răspuns:

Nu, probabil e de la ea.

| BionicAngel a răspuns:

Vezi ca e si mai rau, e de la ea, tu ramai insarcinat, scuze...

Ma chemi la botez?