| Robertaki a întrebat:

Buna,am făcut sex protejat, eram în perioada fertila,după primul număr am scos prezervativul am sters bine dar iubitul meu a atins puțin marginea vaginului cu MANA, nu a introdus nici un deget sau ceva de genul, iar după am continuat cu al 2 lea număr tot protejat, exista riscul de a fi insarcinata?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu este risc de sarcina!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, nu exista deloc sanse de saarcina daca ati facut sex protejat amandoi, nu are cum sa fii insarcinata daca ti-a atins un pic vaginul cu mana, pentru a ramane insarcinata trebuie sa faceti sex fara prezervaiv ca sa poata intra sperma in vagin si de a-si face treaba. Deci raspunsul este ca NU ESTI insarcinata, sunt 0% sanse de sarcina daca ati facut cu prezervativul.

Sper ca te-am ajutat!