| anonim_4396 a întrebat:

În seara asta am avut contact sexual neprotejat cu iubitul meu,dupa primul număr lui i-a rămas niste spe*mă pe deget,s-a sters, apoi la vreo 5, 10 minute m-a atins acolo jos,mentionez ca nu sunt in perioada fertilă,credeți că există riscul de sarcina?(vreau răspunsuri sincere, fără jigniri, va rog)

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu există nici o șansa de a ramîne insarcinata, sperma inm contact cu aerul devine inactiva, sau moare, deci zero șanse de sarcina, ce varsta ai? Iar daca nu o sa i ti vina menstruatia zilele urmatoare NU este din cauza ca ai ramas gravida, ci de la fluctuatii sau dereglari hormonale, o seara frumoasa iti doresc.

| Fonk a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Mr. cristi, nu-mi spune mie ca daca ala avea sperma pe deget si eu bagat-o in p! zd@ nu poate ramane insarcinată. Tu sti cate milioane de spermatozoizi exista in lichidul ala, si daca mor cei de deasupra substantei vascoase tot traiesc spermi din interiorul viscozitati (si e cum zici tu nu fac contact cu aerul), si daca e eronat spune-mi, nu-mi da feedback, ca sami scazi din punctaj de zici ca m-ar interesa platforma asta de 2 bani sau de mintea ta invechita. Oricum aici vin numa adolescenti depresivi si adulti batuti in cap.
Tu iti dai seama cat creier trebuie sa aiba oameni astia? Sa faca s3x si dupa sa ne intrebe pe noi daca a ramas? Bun iti acept parerea da de unde sti tu ca asta care o intrebat in timpul partidei nu ii so scurs niste spermi la contactul neprotejat, hmm? Nu crezi ca esti cam înțepat?

| Violleta2022 a răspuns:

De unde esti tu asa sigura ca nu erai in perioada fertila si maia les ca nu s-a scapat nici macar 1 picatura in vagin?
Joaca asta cu riscul aduce sarcini nedorite chiar si cuplurilor adulte cu experinta sexuala imensa.
Ma rog, este riscul tau!

| Fonk a răspuns:

Exista riscul, daca se sterge si daca se spala pe maini, celulele raman deoarece sunt microscopice.

Daca vrei sa ai garanția ca nu vei ramane data viitoare trebuie sa te dai cu alcol medicinal pentru a arde orice urma.

Si daca nu ma crezi ia pastila de a doua zi sa fi sigura! Fundă?