| Robertaki a întrebat:

Buna,am făcut sex protejat, eram în perioada fertila,după primul număr am scos prezervativul am sters bine dar iubitul meu a atins puțin marginea vaginului,nu a introdus nici un deget sau ceva de genul, iar după am continuat cu al 2 lea număr tot protejat, exista riscul de a fi insarcinata?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Riscul exista, odata ce a pus penisul care continea deja sperma chiar la intrarea in vagin, fiindca fiind in erectie sperma s-a lichefiat si s-a scurs involuntar in vagin. se stie de altfel ca asta este greseala fatala pe care o fac toti incepatorii, lasand femeia gravida.
Care a fost totusi logica, sa va jucati cu pensiul fara protectie, taman in ziua fertila?

| Robertaki explică (pentru Violleta2022):

Am uitat sa scriu, a atins marginea vaginului cu DEGETUL nu cu penisul, am uitat sa scriu

| Goete a răspuns:

Ati sters bine, ce?
Maria a ramas insarcinata fara sa se joace cu ****, m-ai citit Biblia?

| ShadowBlitzE a răspuns:

Nu