| Anda_4662 a întrebat:

Am facut un chiuretaj sambata asta pe 9.04.2011 si medicul ginecolog nu mi-a dat nici un tratament sau alte sfaturi de aceea nu stiu care vor fi simptomele dupa acest chiuretaj. Ma doare spatele ingrozitor, dar ma durea si inainte de chiuretaj, astazi pe 11.04.2011 mi-a curs un lichid maro. E normal? Si cand imi va veni urmatoarea menstruatie? Luna asta trebuia sa-mi vina pe 1.04.2011 dar pentru ca am ramas insarcinata nu mi-a venit si ma curatat pentru a nu se dezvolta sarcina, a fost luat din scurt, cred eu. Va rog raspundeti-mi la intrebari! Va pup!

3 răspunsuri:
| MissL a răspuns:

Pe mine cred ca dupa ce-ai facut tu m-ar durea si sufletul putin nu doar spatele, nu te mai plange iubito :*

| Anda_4662 explică:

Nu am zis nici o data in care mi-ar putea veni menstruatia pentru ca nu stiu cand va veni, va intreb pe voi asta! Pentru L e normal sa ma doara sufletul dar nu sunt pregatita sa am un copil, a fost o greseala pe care o s-o regret, in plus cred ca sarcina avea 1 saptamana. Deci dupa cat timp imi va veni menstruatia? Va rog ajutati-ma cu un raspuns!

| cory_2593 a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai grija de tine si sa stai cat mai mult timp in pat pentru ca nu ai voie sa faci efort deoarece esti foarte slabita in perioada asta.alte simptome care ar putea aparea sunt durerile de burta care sunt groaznice.in privinta menstruatiei asa ar trebui sa vina cum spui tu dar pot aparea unele delegrari care se vor rezolva cu timpul. sper ca ti-am fost te ajutor te pup!