| Anda_4662 a întrebat:

Am facut un chiuretaj sambata asta pe 9.04.2011 si medicul ginecolog nu mi-a dat nici un tratament sau alte sfaturi de aceea nu stiu care vor fi simptomele dupa acest chiuretaj. Ma doare spatele ingrozitor, dar ma durea si inainte de chiuretaj, astazi pe 11.04.2011 mi-a curs un lichid maro. E normal? Si cand imi va veni urmatoarea menstruatie? Luna asta trebuia sa-mi vina pe 1.04.2011 dar pentru ca am ramas insarcinata nu mi-a venit si ma curatat pentru a nu se dezvolta sarcina, a fost luat din scurt, cred eu. Va rog raspundeti-mi la intrebari!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

1. este normal
2. data de 9.04. 2011 poate fi considerata ca prima zi de menstra --- la un ciclu de 28 de zile, urmatoarea menstruatie va fi pe 06.05. 2011. Sanatate si numai bine!

| Andreea_3136 a răspuns:

Nu cunosc deoarece n`am trecut,multumesc lui D`zeu, prin asa ceva dar oricum iti doresc multa, multa sanatate.