| anonimaanonima2A a întrebat:

am fost cu multi baieti dar nu am intretinut niciun fel de relatie sexuala... sunt curva?

Răspuns Câştigător
| Alexandru0007 a răspuns:

Nu,binenteles.nu trebuie sa ai niciun sentiment de vinovatie.esti doar indecisa

39 răspunsuri:
| Public22 a răspuns (pentru Sardinaaa):

Ok, dar tine-ti parerea pentru tine. Mai citeste o data intrebarea. e penibila serios.

| Rührselig a răspuns:

Curve sunt cele care fac sex pe bani sau care se culcă cu alţii în timp ce are deja iubit/soţ. Ai înţeles?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alea de pe centura sunt prostituate. Dupa mine odata ce ai mai mult de o relatie intr-un an te poti nu-mi curva/curvarlaughing. Sti de ce? Pentru ca odata ce zici te iubesc ca pe buna ziua nu poti fi altceva happy ( da nu baga tu de seama ce zic eu laughing) )

| eugenl a răspuns:

Gura lumii nu o astupa decat pamantul. Tu iti cunosti cu adevarat cinstea.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, ești. laughing

| Gatman_Alexandru_1990 a răspuns (pentru neutrino):

Poti si sa stai pe o margine de drum. si sa te simti ca nu esti curva

| chazz a răspuns:

Daca ai fost intr-o saptamana cu o mie de baieti, da te poti numii "curva" (o relatie, nu se incepe intr-o secunda))

| Z3R0H0uR a răspuns:

Nu, nu esti "curva". "Curvele" sunt acele femei care stau in coltul strazii si isi pescuiesc "pestii"! happy

| anonimaanonima2A explică (pentru chazz):

Nu, nu am fost intr-o saptamana cu o mie de baieti