| Bogdan_5794 a întrebat:

Sunt baiat si am 15 ani. De aproximativ 2-3 ani mi-au aparut niste mici proeminente de culoare albe-rozalii pe santul balano-preputial. Ele nu sunt in numar foarte mare si nu se gasesc pe intreg glandul ci doar in zona santului balano-preputial. NU ma deranjeaza cu absolut nimic, nu imi provoaca nici un fel de iritatie, parca nici nu ar exista, doar se pot observa. Tin sa mentionez ca nu am intretinut niciun fel de relatie sexuala cu nimeni ( sunt virgin). Astept un raspuns.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Danutz2111 a răspuns:

Nu cred ca ai de ce sa te alarmezi, daca spui ca nu te deranjeaza absolut deloc si nu sunt in numar mare. Dar in orice caz, ar fi bine sa consulti un medic specialist.