| emshu a întrebat:

am fost cu un baiat cu care am facut parkur si neam mai despartit odata dar tot vorbeam la tel mai ieseam afara si ne-am impacat pana la urma dar ne-am despartit si a doua oara si nu mai e ca la inceput nici nu mai vorbim nici pe mess nici la tel si acum cateva zile mi-a zis sa ii sterg numarul de tel iar dupa aia ii spune prietenului lui sa imi ceara nr de tel ca vrea sa vorbeasca cu mine.eu tin mult la el dar nu stiu ce sa fac crying!

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Lasa-l in truda lui, ca ii prea necopt, nu stie nici el ce vrea, o sa te faca numai sa suferi. Incearca sa gasesti pe cineva cu care sa ai o relatie mai stabila, unul mai mare cu cel putin 2-3 ani ca el, mare la minte. thinking

| superrgirl a răspuns:

Asta nu inseamna iubire...Scuze...sad

| emshu explică:

Si mai nou i-a zis celui mai bune prieten al lui sa imi zica sa il scot de la igg si sa ii dau nr meu de tel.si m-a sunat si imi zice ca nu stie dc ne-am certat (in sens amical nu ca iubiti. cred). ce sa fac?