| lolyyypoly a întrebat:

Am fost cu un baiat timp de 4 luni. Ne-am despartit deoarece am aflat ca el a iesit cu alta fata. Pe tema asta am stat mai mult timp si nu mi-a recunoscut nimic, spunand ca tine la mine. Ne-am impacat, l-am iertat si apoi a trebuit sa plec pentru o luna. Pe el l-a marcat o chestie zic eu... nu am vrut sa intretin relatie intima cu el deoarece am considerat ca nu sunt pregatita si nu avem destul timp impreuna si increderea necesara pentru a face pasul asta, eu fiind virgina. In luna august am inceput sa ma cert cu el dintr-o cauza banala iar el la un moment mi-a zis "dupa ce ca te f*** cu toti gogosarii pe acolo pe unde esti tu ". Am ramas masca. Ce credeti a fost gelos pentru ca nu am vrut sa fac dragoste cu el?

Răspuns Câştigător
| VadTot a răspuns:

Eu Te Sfatuiesc sa uiti cat mai repede un astfel de baiat care si a dorit de la tine doar sa faca sex cu tine si atita tot! Tu fiind Virgina si ar fi dorit foarte mult sa ...intelegi tu ..Si pe urma te ar fi uitat fara nici un pic de regret si resentiment! Pentru un astfel de baiat nu ai de ce sa suferi si faci o greseala daca l mai pastrezi in viata ta! Ok?

| Vix999 a răspuns (pentru VadTot):

Sustin parerea lui VadTot. Un asa... specimen nu are ce cauta in viata sau in patul tau. Nu te repsecta absolut deloc! Da deloc...nici macar putin. Meriti ceva mult mai bun de atat!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu are incredere in tine si crede ca iti faci de cap in lipsa lui si gelozia asta de care a dat dovada e cam prosteasca

| Linda a răspuns:

Ma bucur ca nu ai facut dragoste. Asteapta pana dupa ce vei fi casatorita si va fi foarte bine. Altfel ajungi la tot felul de complicatii. Nu neaparat fizice, dar rani sufletesti.
Asa, virgina fiind, te poti desparti de oricine fara rani prea mari.

| Cleopa a răspuns:

Nu e gelos, e orgolios si ii e ciuda ca nu i-ai cedat! bravo! nici sa nu o faci si sa il uiti cat mai repede!