| Chrisstine a întrebat:

am fost cu un baiat timp de 6 luni dar acum 3 luni ne-am despartit deoarece incepuse sa se comporte urat si imi dadea impresia ca isi batea joc si nu ma iubea.ne-am despartit si pana acum imi zicea sa nu il mai caut.si nu l-am mai cautat 1 luna si acum intra pe mess si imi zice sa ii dau facebooku` si imi spune ca imi mai da o sansa sa ne impacam. voi ce credeti? fundita:*

Răspuns Câştigător
| DeeaBlondiii a răspuns:

Nu te merita.Iti zic eu nu are cu cine sa se bage si s-a gandit :"ei si asa aia sta dupa mine".Sa nu faci asta tu cazi de proastaoh go on

| Chrisstine explică (pentru DeeaBlondiii):

Pai ma gandeam ca sta cu mine doar sa ma foloseasca!

| DeeaBlondiii a răspuns (pentru Chrisstine):

Dai cu flit si dai de inteles ca nu te mai intereseaza...o sa il doara si o sa te vrea inapoioh go onRoata se intoarce. Daca nu a stiu sa pretuiasca ce a avut langa el la timp acum sa ramana doar cu parerile de rauwinking

| Chrisstine explică (pentru DeeaBlondiii):

Asta facui...si se cam suparaoh go on

4 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Eu cred ca doar se foloseste de tine!
La ce folos sa mai stai cu el daca te cauta dupa atata timp si iti spune ca iti mai da o sansa? :O
E clar ca a fost cu alta, aia l-a lasat si acum n-are cu cine sta si te cauta iar pe tine ca stie ca ti la el si o sa il accepti!
Nu vad de ce sa iti mai dea tot el tie o sansa, din moment ce el a gresit, asta e un figurant care nu merita nici in poze sa te vada, sincer!
Un baiatt care arunca toata vina in capul tau, nu e barbat, e un las prost!
Lasa-l in lumea lui si tu vezi-ti de viata ta!