| Izabella97777 a întrebat:

Buna tpu....am o problema si vreau niste sfaturi, utile mi-ar fi in speciale cele de la baieti, dar si ale fetelor sunt ft bine primite.Acum 2 saptamani m-am despartit de prietenul meu, din simplul motiv ca nu a vrut sa ma faca sa sufar, deoarece el pe la scoala nu se poate abtine sa nu se dea si la alte fete{nu suntem in aceeasi scoala} eu m-am gandit ca asta-i doar o scuza pentru ca am stat impreuna 3 luni,ma gandesc ca s-a plictisit deoarece incepuse sa se comporte ciudat in ultima vreme, imi raspundea la sms cand avea chef la telefon la fel, desi ma suna si el sau imi dadea sms cand avea chef sa vb.Cand m-a sunat sa-mi spuna ca vrea sa ne despartim,mi-a spus ca nu stie daca s-o faca sau nu pentru k el tine la mine si nu vrea ca apoi sa nu mai vorbesc cu el,eu i-am spus ca e alegerea lui.A doua zi dupa despartire am intrat pe mess, a vorbit cu mine si de fiecare data cand intra ma baga-n seama, desi intra dupa telefon si nu sta ft mult.Am observat ca daca-i zic de vreun baiat imi sune:,,pai da",,,aham",raspunsuri scurte sau daca ma intreaba ce fac si-i spun ca rau ma intreaba :,, ce ai patit",,, ce s-a intamplat".Nu stiu ce sa cred oare el regreta macar putin ca ne-am despartit?thinking voi ce credeti?:*funditalove struck

Răspuns Câştigător
| ALXlfc a răspuns:

Treci mai departe nu merita atentia ta. Daca motiv despartirii a fost ca el nu se poate abtine sa se dea si la alte fete inseaman ca nu contezi deloc pentru el si posibil sa nu ii fi iesit combinatia cu vreo colega si acum te vrea inapoi.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da are cateva remuscari pentru ca mai tine putin la tine.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu stiu, dar daca ar tine cu adevarat la tine nu s-ar fi dat la altele stiind ca te are pe tine.

| Nordic a răspuns:

"nu se poate abtine sa nu se dea si la alte fete". Ascultă, când iubeşti cu adevărat nici dracu' nu-ţi mai intră în cap şi totuşi el nu se poate abţine să nu se dea la alte fete. Acum dacă el regretă sau nu, e neimportant că nu te ajută cu nimic. Dar gândeşte-te la ce am zis mai sus.