| dragutafata a întrebat:

Buna,am fost la film cu prietena mea cea mai buna si doi baieti....eu am stat intre prietena si unul dintre baieti...pe care de altfel il plac(dar nu stie).El facea diverse gesturi...ma mangaia pe picior..ma lua in brate...imi punea mana dupa gat...etc.
Ce sa cred...ma place sau doar sunt gesturi prietenesti?

Răspuns Câştigător
| Nova21 a răspuns:

Cred ca te vrea doar pentru sex.Sau poate ma insel si chiar te-ar vrea ca iubita si nu prea cred ca sunt gesturi prietenesti.
Sunt 2 variante, ori te vrea pentru sex, ori vrea sa aiba o relatie cu tine.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Voia sa te gîdile in talpă, ai fii vrut? laughing

| Emilian65 a răspuns:

Eu, cred ca te place. Raspunde-i si tu cu aceeasi moneda.

| Bernardus a răspuns:

Raspunde la fel si vezi cum reactioneaza. daca reactiile sunt pozitive ciontinua din ce in ce mai mult pana isi da seama ca si tu il placi

| Thuglife02 a răspuns:

Eu unu' nu stiu ce sa zic.
cred ca trebuie sa vedem cateva poze cu victima ("mangaiata" sa zic asa) sa vedem cum stau lucrurile

| DoxiiXD a răspuns:

1. Ori vrea o noapte de la tine.
2. Ori vrea o relatie.

| dragutafata explică:

Stai calm ca sunt destul de frumoasa pentru el. Poate chiar prea mult!