| adelinasprintaru a întrebat:

Nici macar nu stiu cum sa incep. Sunt indragostita de un baiat pe nume Vlad, de cam 2 ani mai exact. Eu am trecut in clasa a 8a iar el a 10a. Vara asta am stat ft mult imrpeuna. adica la parintii lui la magazin, unde se da si discoteca. si, el facea niste gesturi ca de ex : imi punea mana pe fund, odata aveam fusta si mi-a bagat mana sub fusta rolling on the floor, ne alergam pe acolo si pe afara, ma tachina, ii place intr-un cuvant sa ma"tortureze" laughing. dar asta se intampla de fiecare data cand ma intalnesc cu el, la orice ocazie, cu oricine de fata, nu ii pasa. suntem cei mai buni prieteni, dar cand sunt si baieti de fata, el vrea sa fie cel mai tare. El e genu`de baiat mai smecherasbatting eyelashes. Probabil, asta e inca un fapt pentru care il plac. De fapt, il iubesc. Au fost foarte multe momente in care am stat cu el. dar problema este ca, multe fete mi au zis ca din ce face el, ma cam place. eu nu stiu ce sa mai cred. Voi ce parere aveti? thinking Dau fundita:*. multumesc.

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

E clar ca te place, dar e cam nesimtit laughing

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PuFuleTe_5630 a răspuns:

Deci dupa cum ai spus cred ca te place
fa si uh ceva gesturii adica mnoh nu stiu mai pupal pe obraz
si din astea
mult succes:* te pup

| adelinasprintaru explică:

Si eu fac gesturi extreme laughing. Dar eu banuiesc ca stie ca il plac. pnm. nu stiu ce sa mai zic ce sa mai fac thinking as da orice sa ii spun fata in fata, dar nu stiu cum va reactiona, si in plus, imi e si putin. rusine laughing))

| ShT3eFy a răspuns:

Dupa ce zici tu el pare sa te placa. Oricum daca vrei sa ai o relatie cu el singurul lucru care l-ai putea face, ar fi sa discuti serios cu el in particular si sa ii expui punctele tale de vedere si el pe ale lui. Punetiva de comun de acord si incepeti o relatie. Ce sati mai spun mult succes big grin

| ShT3eFy a răspuns:

Din ce ai zis tu baiatul da de inteles ca te place. Daca vrei sa incepi o relatie, vorbeste in particular cu el si expuneti toate punctele de vedere si el pe ale lui si va puneti de comun acord sa incepeti o relatie. Ce sati mai spun, mult succes.