| Andreiu68 a întrebat:

Am o problema! Eu nu iubeam nici o fata,dar anul trecut in septembrie o fata din cartier s-a asezat langa mine pe banca,imi facea,,curte",,avansuri" ma mangaia pe cap,ma pupa pe frunte,obraji,ma tinea la brat,se punea la mine in brate,imi facea cu buzele gen,,pup" si eu chiar m-am indragostit de ea,eu mana atuncia nu o placeam. Dar ea mi-a facut sperante false. Eu i-am spus ca vreau o relatie cu ea, dar ea m-a refuzat din motive banale. Am incercat sa o uit si sa nu mai sufar ai sa ma gandesc ma ea, am reuzit 3 saptamani sa nu mai ma gandesca ea,dar cand ieseam pe afara ma lua in brate,ma lua cu ea la magazin,imi facea,,pup" cu buzele, ma mangaia pe cap si imi facea iar sperante false. Ea tine caldura din mine, iar eu vreau sa ma racesc dar ea ma tine la cald. Ce as putea face sa o uit? Dece oare inca imi face asa? imi da aperante false. Sa mai alerg dupa ea ca sa imi fac o relatie cu ea?-eu o iubesc si vreau sa fie ceva intre noi.Ce parere aveti despre aceasta fata si gesturile eii? Am intrebat-o mai demult pe ask.fm(cu anonim) pe aceasta fata,,ce fel de baieti ii plac,care este iubitul perfect" iar ea a scris caracteristici exact ca ale mele, exact ce isi dorea la,, iubitul perfect". Eu am 18 ani, iar fata 16 FUNDA PENTRU CINE MA LAMURESTE SI SFATUIESTE.

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Aia face mișto de tine în stil mare.
Vrei o relație cu ea? tu vrei să suferi mereu? Las-o frate într-ale ei și vezi-ți de drumul tău!
N-o mai băga în seamă, treci pe alt trotuar când o vezi, sau ia un taxi dacă vine spre tine și dispari instant din loc!
Ce plăcere oți avea să vă lăsați îmbrobodiți de toate matracucele, nu pot să pricep...

| Iuliana_Andreea_1996 a răspuns:

Daca ea iti face "avansuri " si totusi nu vrea sa fie cu tine impreuna. face misto de tn...ca oricare alta...sau vrea doar o aventura...happy intelegi la ce ma refer...mai sunt fetee multe carre vor doar hmm!happy! Incearca sa.i zici in fataa si fii direct cu ea....nu o mai baga in seama ...nu trebuie sa te rogi de cineva!winking bafta