| Daiana90 a întrebat:

am fost la ore iar cand sa plecam nu am rezistat sa raman asa, am transpirat foarte tare si am vrut sa ma schimb. le-am zis baietilor sa se duca pana eu imi dau bluza jos si imi iau alta si dupa ce abia am reusit sa ii scot, m-am dus in scara blocului sa ma schimb.era intr-un colt unde nu erau usi si o colega se uita la usa de iesire sa nu vina ei. m-am pus sa ma schimb si cand m-am intors intr-o parte ei erau la geamul de langa mine si se uitau.am ramas socata, nici sutien nu aveam. unul a venit pe drumul meu cu mine si mi-a zis ca m-a vazut si ca zice la toata lumea maine si cand am ajuns acasa o zis ca de fapt nu o vazut nimic.nu stiu ce sa mai cred si moor de rusine. m-au avzut amandoi si cica era geamu murdar si nu au vazut da eu nu cred. ce sa fac, imi vine sa morcrying

11 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, nu e cazul sa disperi...adica si daca au vazut nu e asa grav, pana la urma au vazut niste sani, nu altceva.In plus poate nu au vazut nimic doar vor sa te sperie.
STai linistita ca nu e asa mare lucru, poate esti mai pudica, dar oricum tu comporta-te normal ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic, daca vor spune ceva neaga sau pur si simplu zambeste si treci mai departe.winking

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ei iaca... şi?! Dacă nu ţi-au făcut poze sau să-ţi strige atunci când erai dezbrăcată... stai flex.
Evită să te mai vezi cu ei şi gata!
Ce? Ţi-e ruşine de corpul tău?!
Asta e! Mai sunt şi obsedaţi pe lumea asta!

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Sunt doar niste sanii, nu te, mai stresa ca nu te-au vazut dezbracata complethappy

Asta e, s-a intamplat!
Incearca sa ii eviti si gata!

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Mai fata, dar ce educatie ai primit?! - de manastire?! - sanii sunt unul dintre cele mai frumoase lucruri din lumea asta!
Cate picturi nu ii elogiaza?!
Nu ai pierdut absolut nimic! si nici nu ai de ce sa iti fie rusine, banuiesc ca nu ti-s lasati deja, nu?!

| Alina. a răspuns:

Ce copilarielaughing. Lasa ca nu numai tu ai sani si daca esti si mai "dotata" le dai peste nas. Fara grija nu o sa patesti nimic laughing tongue Salut!

| alina_3921 a răspuns:

El incerca sa te tachineze si u chiar pui bothul! stai linistita...

| roby96 a răspuns:

Trebuia sa le zici "daca nu aveti femei, trageti si voi cu ochiul", sa vezi ca ii lasa-i fara cuvinte laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm, pe "vremea mea" le-as fi inteles curiozitatea, nu era internet, nici reviste nu prea... Ce sa faci, te faci ca ploua si daca zic ei ceva, le spui sa se duca la mare, ca vad mai multe, mai bronzate si mai pe indelete. Sau pe net, pe alese.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai de ce sa-ti fie rusine chiar daca ai sanii mari sau mici happy asa sunt baietii sa vada si ei ce se ascunde in spatele sutienului tongue. curiozitatea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistita. nu s-a intamplat nimic grav si daca le zice ce nu au poze nu au dovezi, doar ei teau vazut si daca te intreaba cineva daca asa este le zici ca nu, lasa-i, ignorai.Bafta si alta data fi mai atenta!

| clauuuu a răspuns:

Nu te panica degeaba. ce clasa esti daca nu te superi? cum sa zica la toata lumea? ce imaturi.nu fi imatura, gandeste-te o sa mai vada ei de acum inainte asa ceva! si e normal, nu trebuie sa te rusinezi de propriul tau corp.indiferent cati te vazura.