| anonim_4396 a întrebat:

Am iesit sambata cu un baiat la film, nu ne cunosteam, cineva ne-a facut intalnirea. Totul a decurs foarte ok, am vorbit mult, in timpul filmului ma ciupea sau gadila daca ma departam de el, il vedeam ca se uita la mine cand nu ma uit, imi asezam capul pe umarul lui.Cand m-a dus acasa m-a pupat pe obraz iar apoi, la 20 de minute mi-a dat mesaj. Am vorbit toata seara, a2a zi i-am dat eu mesaj, am vorbit putin si apoi mi-a spus ca se duce sa invete ca are examen miercuri.Mi-a dat mesaj seara, eu i-am spus ca vorbim putin mai in colo ca am coborat sa ma vad cu un fost coleg, cred ca a parut putin deranjat pentru ca nu a raspuns.Cand am ajuns in casa am mai vorbit putin.Astazi am asteptat sa-mi dea el mesaj insa pana acum nimic.ce e drept poate e si ocupat ca este la o facultate grea.Ma mai alinta, imi foloseste numele de alint...Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Asa este, facultatea este grea.

8 răspunsuri:
| Alexia26 a răspuns:

Te va cauta dupa examene.

| Ineedmusicbaby240 a răspuns:

Posibil sa fie gelos fiindca te place dar stai calma veti vorbi dupa ce termina examenele happy

Funda? :*

| AnastasiaKatelimov a răspuns:

Te place, stai calmahappy. Va vorbi cu tine dupa ce termina treaba la facultate

Răspuns utilizator avertizat
| Elvira575 a răspuns:

Te placehappyo sa te caute

| Loreddana a răspuns:

Stai calma. Pana nu ti-o trage te va cauta. Abia dupa ce te arde sa-ti faci griji daca te mai cauta sau nu.

| mirunykatha a răspuns:

Eu zic sa il lasi,poate invata,sau cine stie, e ocupat, poti sa mergi la el, sau sa ii dai mesaj sa va intalniti undeva, nu stiu.,,,,, fundita?,,,,,

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Să ai răbdare.