| anadana70 a întrebat:

Voiam sa va cer parerea. Am iesit cu un baiat la film,el e genul foarte cuminte si educat. Cat am stat acolo am observat cum se uita la mine atunci cand nu ma uitam la el, ma lua in brate ca sa ma gadile in partea opusa, cand vedea ca nu il bag in seama batea cu degetul pe umar, cand imi asezam capul pe umarul lui si-l sprijinea si el. Faza comica. Pe drum spre casa se juca cu telefonul in mana si i-am spus " mai lasa telefonul ala la volan ca-mi dai emotii, tine si tu altceva in mana laughing)" la care el "vrei sa iau altceva? ok! asa e bine?"-si m-a luat de mana pret de cateva secunde. M-a sarutat pe obraz cand m-a lasat acasa.Mi-a dat sms dupa iesire sa ma intrebe daca m-am simtit ok, am vorbit prin mesaje, asa a fost aproximativ 3 zile...imi dadea seara mai mult mesaj. De 2 zile n-a mai spus nimic.Tin sa precizez ca este in sesiune si invata la academie si are cam multe examene...acum nu stiu ce sa cred.el a spus ca dupa ce termina cu facultatea vom mai iesi la film.voi ce parere aveti?

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Evident e un nice guy, care te place mult, dar este timid. Fetele spun ca le plac astfel de tipi, dar in realitate sunt atrase mereu de bad guys. Sunt o specie rara acesti nice guy, o data pentru ca nu se poarta, a doua oara pentru ca viata ii constrange si pe cei care sunt nice sa devina bad.
Eu zic ca esti norocoasa ca ai dat peste un astfel de baiat si cu siguranta dupa ce termina cu examenele te va cauta din nou.

| anadana70 explică (pentru regis):

Si eu ma bucur ca este cuminte.Am avut parte doar de specimene ciudate..ma gandeam daca nu cumva faptul ca sunt mai mare ca el sa-l inhibe putin, ce e drept doar cu un an.Sau poate ca l-a blocat faptul ca eu am o reputatie de fitoasa, el ma stia de pe facebook, iar pe facebook oamenii par altfel ca in realitate...mi-a spus ca nu se astepta sa fiu asa plina de viata.Eu acum sper sa fie bine...ca-mi place de mor

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Din ce spui mi se pare ca este un baiat civilizat, bine educat si ii place de tine, s-ar putea ca relatia voastra sa aiba viitor.
Va trebui sa astepti si tu pana termina sesiunea si apoi vei afla daca si el vrea o relatie cu tine.