| AdelaDiana a întrebat:

am inceput sa folosesc mai multe creme de zi si de noapte. Dar am o intrebare:care sint mai bune:Avon, Oriflame sau Faberlic?

3 răspunsuri:
| ๒เคภςค a răspuns:

Eu folosesc multe produse Oriflame si chiar isi fac treaba.
Parerea mea este Oriflamebig grin.

| ๒เคภςค a răspuns:

Buna!
Parerea mea este Oriflame pentru ca eu folosesc multe produse si chiar isi fac treabawinking

| MartinLutherKing a răspuns:

Pai Mama este angajata la un centru Avon din Bucuresti.Este "fan" inrait produselor Avon, si foloseste aceste creme mereu, sunt baiat laughing dar mi-a dat si mie sa incerc trei nopti la rand.De cand le folosesc imi dau pe maini si fata.Iar cosurile mi-au disparut si am pielea mai fina, catifelata.Iti recomand Avon.