Întrebare recomandată | Mirris a întrebat:

Buna tpu.As vrea sa stiu care firma are produsele mai bune:Avon sau Oriflame? Dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare firma are si produsele lor slabe din punctul de vedere al fiecaruia, toti avem asteptari diferite de la produse.

Eu am dat de mai multe produse faine la Oriflame.

4 răspunsuri:
| Juviia a răspuns:

Amandoua sunt faine.

| Mirris explică:

Sunt reprezentant Avon insa voiam pareri si despre produsele de la Oriflame.Va multumesc

| LiannaHG a răspuns:

Eu prefer Avon.

| xayaaaa a răspuns:

Depinde de ce vrei sa iti cumperi de la aceste magazine! Am o prietena care e reprezentanta Oriflame i una care e reprezentanta AVON! Ma uit lunar pe reviste si eu, personal iti recomand AVON!