| amalia222 a întrebat:

Am incercat odata sa ma masturbez dar a inceput sa curga putin sange.E normal sa curga?

4 răspunsuri:
| athos01 a răspuns:

Daca ai introdus degetul sau altceva in vagin ai afectat himenul si e normal, daca vrei sa mai vb da add la mrns_adrian

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Dacă ai DOAR 11 ani, cum se deduce de pe profilu' tău, e cam DEVREME ca să te masturbezi!

Şi, oricum, ÎNAINTE de asta, ar TREBUI să te mai "informezi" despre aceste aspecte ( apoi să treci la "practică" )!

Aşa cum au spus ceilalţi, dacă ai introdus degetele în vagin ( sau alte chestii ) atunci e posibil să fi rupt "puţin" himenul ( sau să te fi zgâriat puţin pe peretele vaginului ) şi din cauza asta a curs puţin sânge!

Sub nici o formă să nu bagi diverse "obiecte" ( şi nici măcar degetele ) în vagin - pentru că te dezvirginezi SINGURĂ!

Dacă vrei "ceva" plăcere, atunci poţi să-ţi masezi clitorisul şi vei vedea că e OK!

| Mαdαliηα a răspuns:

Daca esti fata e normal sa iti curga pentru ca te-ai dizvirginat.

| Aikon a răspuns:

Baieti vreti sa o ajutati de va.ti lasat id aici laughing?