| BUDOKAI a întrebat:

E normal daca ma masturbez odata la 2 zile :s?

17 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Nesatulule.

| RAY a răspuns:

Nu trebuie sa lasi controlu corpului tau asupra ta, controleaza-l tu, asta e exagerare, fa cu limita

| h3r a răspuns:

Sigur iubire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine poate stabili normalitatea? Poate pentru mine e normal sa te masturbezi de 2 ori pe zi iar pentru altcineva o data la 2 saptamani. Masturbeaza-te cand simti nevoia dar incearca sa nu exagerezi prea rau ca poate creea dependenta (vorbesc serios).

| NnDWtf a răspuns:

Nu, ai grija ca o sa i se micsoreze dimensiunile si o sa ajungi la stadiul de vagin.

| lexyy a răspuns (pentru NnDWtf):

Esti acum, dar rezultatu va veni pe 35-40 de ani cand vei lua viagra cu pumnu ca nu ti se mai scoala, crede-mahappy

| NnDWtf a răspuns (pentru lexyy):

Vezi ca mi-ai raspuns mie, nu aluia de deasupra.

| lexyy a răspuns (pentru NnDWtf):

Pai pentru tine era, ca el se masturbeaza la 2 zile, tu de ori pe zi, si sfatu era pentru tine:*el e in regula, tu nu prea

| NnDWtf a răspuns (pentru lexyy):

Nu, ai grija ca o sa i se micsoreze dimensiunile si o sa ajungi la stadiul de vagin.
^
Eu faceam misto de el. Eu o data la 2 saptamani, zic. Prietena imi controleaza hormonii.

| lexyy a răspuns (pentru NnDWtf):

Sper sa fie cum zici tu, ca altfel va distrugeti de tinerisad

| VampireBlood a răspuns:

Nu prea.

| lexyy a răspuns:

Da,e in regula, esti lehliu?laughing

| Myvoiceroman a răspuns:

O sa te bata Dumnezeu si o sa-ti moara la intrare cand o sa-ti fie lumea mai draga. Si o sa si putrezesti in iad, nesatulule. Da, dom`le, e normal. Masturbeaza-te linistit, da` mai degraba incerci cu o femeie. E nasol pe uscat.

| Forcas15 a răspuns:

Eu ma masturbez si de doua ori pe zi cateodata si sunt perfect sanatos laughing

| BUDOKAI explică (pentru Forcas15):

Pai vezi am mai intalnit oameni care fac exact ca si tine dar totusi dc altii spun ca o sa aiba ejaculare precoce sau stiu si eu tot feluri de chestii de genu asta... big grin si daca nu te superi imi poti spune si mie cati ani ai? big grin doar de curiozitate big grin

| Forcas15 a răspuns (pentru BUDOKAI):

Scrie varsta in numele meu din cate observ big grin

| Littleman11 a răspuns:

Salut! Umm... odata la 2 zile. Depinde de hormoni laughing adica daca tu simti nevoia neaparat asta e... nimeni nu stabileste de cate ori sa te masturbezi fa-o de cate ori simti nevoia laughing.