| Iasmina08 a întrebat:

AM instalat windows Xp de 3ori cum fac sa le sterg pe celelalte doua?big grin

Pupici:*:*:

3 răspunsuri:
| REDSQ a răspuns:

Trebuie sa formatezi absolut tot hardul (sa stergi fisierele in mod automat prin utilitarul inclus in setup adica sa alegi la instalare "install a fresh copy of Windows..." fara sa dai "repair" sau "update" sau mai stiu eu ce), ambele "xp-uri" de dinainte. Si instalezi pe hard "curat". Apoi driverele audio, video, lan, etc' si apoi programele minimale: WinRar, Adobe PDF Reader, Microsoft Office, Flash Player si Java update, Yahoo Mess si ce mai ai tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand daca l-ai instalat tu ar trebui sa stii si sa il stergi presupun ca l-ai instalat ca pe un joc nu cum se face normal.si acu raspunsulhee hee sa il duci la cineva care se pricepe cea mai buna solutie ca sa numai faci vreo prostie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut in primul rand cand nu stii ceva mai bine intrebi inainte sa faci ceva prostii fiindca asta e nu s-a nascut nimeni invatat, uite aici solutia si o sa gasesti multe altele despre softuri si utilizare pc : http://www.videotutorial.ro/? p=425