| Iasmina08 a întrebat:

Am instalat windows. ul de 3ori dar pe partitie diferite si acum nu stiu cum sa le sterg din partitia D si E imi puteti explica pls

2 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Clic dreapta my computer\gestionare\gestionare disc\clic dreapta pe D si E\formatare

| AkexD a răspuns:

Daca presupui ca windowsul care iti ruleaza este pe partitia :C, atunci le poti da delete pur si simplu` celorlalte.Insa daca presupui gresit va trebui sa formatezi din nou pc`ul, formatare care dureaza cu tot cu instalarea programelor vreo 2 orechatterbox.
multa bafta!