| KellyVreaBomboane a întrebat:

Am intrat pe vodafone si am vazut ca telefonul care vreau sa mi-l iau(htc) are 65.536 culori ecran, iar telefonul care il am are 16.700.000 culori ecran.problema e ca prietena mea are acelasi tel(htc) si se vede mult mai clar decat telul meu. puteti sa imi spuneti si mie va rog cate culori ecran are htc wildfirehappyfunda:*(scuze categoria e f.vizionalizata)

2 răspunsuri:
| TheSpecialOne a răspuns:

Htc wildfire are cel mai prost ecran capaciti adica TFT care nu se compara cu ecranul AMOLED de pe HTC Desire sau cu ecranul Super Amoled de pe Samsung Galaxy S de exemplu...

| dotcube a răspuns:

Htc Wildfire are ecranul cam prost, iti recomand Lg optimus One, are si performante mai bune.