| iuly25 a întrebat:

Cam ce puteti sa-mi spuneti despre telefonul htc wildfire s? ce pret are la abonament vodafone? si ce aplicatii are, memorie, in ce culori e disponibil etc. ps. cate jocuri are?

Răspuns Câştigător
| Biclo a răspuns:

Http://www.quickmobile.ro/htc-a510e-wildfire-s-pink-82961.html Culoarea asta nu cred ca o gasesti la abonament la Vodafone, plus ca depinde foarte mult de ce abonament ai, sau esti dispusa sa iti faci. Insa aici (vezi mai sus), are un pret foarte bun si merita, zic eu. Acolo gasesti si specificatii. Insa jocurile si aplicatiile poti sa ti le dai tu jos, ca de aia poti sa intri pe internet de pe el.

1 răspuns:
| andypandy a răspuns:

Vezi aici, http://androidevice.wordpress.com/......-vodafone/ poate te ajuta. Sunt mai multe tel.