| Baby a întrebat:

in primul rand scuzati categoria, dar e cea mai vizitata. As dori sa imi cumpar un HTC wildfire, dar am auzit ca are un ecran naspa, adica se vad pozele aiurea pentru ca are rezolutie ecranului de numai 320x240 pixeli. Cine il are sau l-a vazut in realitate, ce ziceti? e aiurea din cauza pixelilor?
De asemenea am citit ca HTC wildfire S are rezolutie mai mare dar nu imi place designul lui, e urat. laughing
Aaa si inca ceva. Telefonul are android 2.1. pot sa il upgradez la android 2.3?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| NOoName_4629 a răspuns:

Salut! Si eu am telefon HTC wildfire iar ecranul este ok.Nu`i nimic de genul ca se vad pozele naspa ba chiar se vad bine.Si chiar este un telefon ok si la indemana.Mie mi`l place. Sper ca te-am ajutat. Funda?:8