| Wooddy a întrebat:

am mai pus intrebarea asta da o sa o mai dezvolt putin cu gandul ca voi primi mai multe sfaturi.imi place un baiat de la mine din scoala, ne stim din vedere eu il cunosc pe el stiu cum il cheama cati ani are bla bla.imi place foarte mult de el si chiar as vrea sa fiu cu el dar nu stiu cum sa-i atrag atentia ca nu ma cunoaste din auzite are si o prietena ea e mai panarama tot din auzite si nu am vazut ca-i da multa atentie in fine sfaturi cum pot sa-i atrag atentia fara chestii de genu spune-i in fata ce simti sau fa cunostinta cu el vreau doar sa ma observe sa-mi arunce o privire atat si poate o sa ajungem sa fim impreuna app eu sunt cls 7 si el e a 8 a am uitat sa mentionez. sfaturi cat mai repede va rog, multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| Wooddy explică:

Mai vreau sfaturi...

| KissStarDee a răspuns:

Date cu parfum care miroase foarte frumos(eventual afla ce miros ii place)si treci pe langa el dar sa se simta in aer cand treci pe langa cineva sa se simta mirosul de parfum

| brinS a răspuns:

Trateaza cu cei ce sunt de serviciu pe scoala ( elevii de serviciu) sper sa mai aveti in scoli asa ceva (stau la cancelarie, suna "clopotelul" etc) roaga-i sa-l caute si sa-i spuna ca e chemat la cancelarie, tu fiind bine-nteles pe acel coridor, facand pe naiva ca astepti la randul tau. Stai cumintica lipita de perete, si il fixezi cu privirea; nu-l lasi sa astepte prea mult( in ideea ca reusesti sa-l aduci acolo) ii zambesti si ii spui trecand pe linga el ca tu il chemasei acolo, daca are tupeu si te intreaba de ce, ii spui fara sa te opresti din mers ca s-ar putea sa afle singur, dar daca va afla. sa-ti spuna si tie ( un gest strengar, rezolva uneori o situatie ce poate parea dificila!)

| shinedani a răspuns:

Imbraca te frumos trendy si incearca sa treci pe lagae mai des! sigur va merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

?
Cand mai ai o tema de rezolvat...cheama-l si pe el sa te ajute.Ai zici ca nu prea stii cum se face.Si de acolo mai vorbiti va cunoasteti ii spui ca il simpatizezi.