| anonim_4396 a întrebat:

Am mai pus intrebarea asta dar nu a raspuns nimeni.

Deci, sa incep cu inceputul. Am cunoscut un baiat pe Facebook mai mare cu an ca mine si a inceput sa-mi placa de el. Noi mergem la aceeasi scoala si avem o gramada de prieteni comun, insa pana acum nu am vorbit niciodata cu el, doar ne-am mai vazut pe-aici pe-acolo. Am vorbit cu el doar pe la fotografiile lui sau ale mele si mi-a vorbit respectuos, adica mi-a spus ca sunt amuzanta si imi dadea dreptate mai mereu, imi multumea pentru tagg-uri, ma rog, chestii de facebook, dar nu toti baietii mi-au facut asa. Mai multe fete il plac si a mai fost impreuna cu o fata sau 2. Cum sa ma comport sa-l fac sa se apropie de mine si sa devenim mai mult decat prieteni?

Răspuns Câştigător
| Dropsyyy a răspuns:

Hei happy Eu zic sa fi NATURALA si te va placea asa cum esti. Incearca sa te apropii de el in realitate (sa zic asalaughing) Sa vorbiti fata in fata. Intreaba'l ce mai face... Sau spune-i intr'o zi cand il vei vedea singur ca simti ceva pentru elwinking Succes`!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii zici ca il placi si vezi daca e de acord sa fie cu tine.

| ionutzul31 a răspuns:

Te duci la el si ii spui ca il placi.Restu vine de la sinewinking