| Mergel a întrebat:

Am cunoscut o fata pentru care simt ceva foarte special, nu este la fel ca la celelalte fete frumoase. Pur si simplu simt ceva special pentru ea si as vrea sa fim iubiti. Ideea este ca ea deja are un prieten. Ce sanse am sa pot ajunge iubitul ei? Cum pot face asta, cum sa ma comport? Am vorbit pe FB si m-a intrebat unde stau. Sa o intreb daca vrea sa mergem impreuna la scoala? Este ideea sa nu se supere pe mine deoarece deja are un iubit si sa nu mai fim nici macar prieteni pentru ca mi-ar pare rau, este o persoana speciala.

5 răspunsuri:
| corina8508 a răspuns:

Nu ai ce sa faci atata timp cat are iubit. daca o convingi sa se desparta de el si sa se bage cu tine, asa poate sa iti faca altul si tie. asteapta sa se desparta de "iubitul" ei si dupa actioneaza. daca nu se despart inseamna ca nu a fost sa fie

| Mergel explică (pentru corina8508):

Totusi, cum sa fac sa ii dau un apropo asa fara sa stricam prietenia? Cred ca oarecum ma place si ea pe mine deoarece am vorbit mult si nu a vrut sa imi spuna ca are iubit, eu am aflat din alte surse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt in aceeas situatie. Exact asa simt si eu ca este special si chestii, dar ce sa fac..are prietena si daca as incerca sa ii despart asta ar insemna ca imi pasa doar de sentimentele mele nu si de a le lui.

| qCrazyMan a răspuns:

Mai bine ii spui ce ganduri ai cu ea big grin

| Dia230 a răspuns:

Ramai in friendzone pana se desparte de el dupa care da-i indicii ca iti place de ea, si ca ati vrea sa fiti impreuna (numai sa fii rabdator daca se despart)