| Alice_2720 a întrebat:

am mers anul trecut la medic si mi-a spus ca nu e vremea sa am apendicita, iar in fiecare luna ma doare prin zona dar numai cand sa-mi vina menstruatia si cu o saptamana. inainte de asta, iar acum de vreo 6 zile ma doare toata partea dreapta si destul de tare si in spate si in fata si sunt putin cam mult nelinistita iar saptamana. viitoare voi merge inca la un control credeti ca am sau daca nu atunci cum sa ma linistesc ca ma inbolnavesc daca o tin tot asa, scuze categoria

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să nu fie vorba de un chist ovarian.
Un ecograf pelvian pentru un diagnostic diferențial.
Multă sănătate.
Pa, pa.

| Maothecat a răspuns:

Daca te foare inainte sa iti vina menstruatia nu e de la apendicita.e de la ovar probabil.si pe mine ma doare inainte sa imi vina ciclu si nu stiu de ce...

| Alice_2720 explică:

Posibil sa fie si chist pentru ca am pisica si cred ca am si inghitit par

| cbncslv a răspuns:

happy eu zic sa mergi la un ginecolog... e posibil sa ai chisturi la ovare happy nu-i nimic de speriat... trece cu un tratament medicamentos