| DoarUnCopil a întrebat:

am nev de ceva ajutor. >uhm.< Cum ar trebui sa fie PRIMA intalnire? Voi ce ati facut la prima intalnire? Despre ce ati vorbit?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti propun ca prima data sa ii faci un compliment de ex. hai sa ne-o tragem...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La inceput va cunoasteti.
Sa vezi si tu daca sunteti pe aceeasi unda. Prima intalnire... are emotii si tot tacamul. Ar trebui sa nu te gandesti ca este o " prima intalnire ", nu sunt reguli, nu spui " acum urmeaza sa ma intrebe asta "... Vorbiti despre voi, radeti, cat mai natural. Daca esti si sincer e perfect!