| Ensem a întrebat:

Ar trebui sa-l sarut dupa prima intalnire?

9 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

De ce nu?

| Latinmoon a răspuns:

La prima intlnire in nici un caz asta daca nu vrei doar o aventura de o noapte!winking
Mai asteapta si tu ceva timp sa-l mai cunosti sa vedeti ce lucruri aveti in comun!winking
Good luck!

Răspuns utilizator avertizat
| baf a răspuns:

Fa ceaa ce simti...succes!

| Andreea304 a răspuns:

Daca vrea si el, da, normal

| Visitor a răspuns:

Eu as zice ca da...dar il saruti asa ca prima data, sarutal asa ca apoi sa dorasca o alta intilnire ca sal saruti si mai fierbinte! Fundita?

| BrutalMusic a răspuns:

Parerea mea este ca NU. tongue pentru ca astfel vei parea o "prada" prea usoara tongue un pupic pe obraz ar fi de ajuns tongue iar daca el incearca... fereste-te tongue fii isteata si pupa-l pe obraz happy asta il va face sa isi doreasca si mai mult acel sarut "lips on lips " bafta

| Ensem explică (pentru BrutalMusic):

Dar daca l-as pupa doar putin pe buze, ar fi ok? big grin

| BraziliankaThaa a răspuns:

Cum simti tuuhee hee... Poate fiindca te simti atrasa de el, fie ca vrei sa vezi cum saruta.winking. Ai voie, nu se afla printre legile nescriselaughing:*. Dar regula de aur este sa nu faci asa dupa fiecare "prima intalnire" cu un tipwinking. EL poate fi doar o exceptie:*. Have fun.>big grin