| HelloKitty_9637 a întrebat:

Despre ce ati vorbit la prima >intalnire?tongue

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prima intalnire cu cine: tataie, mamaie, soacra sau dusmanul meu?

| mgtow a răspuns:

Am iesit cu cateva fete inainte dar iti spun ce am vorbit la prima intalnire cu prima fata cand am cunoscut-o la 12 ani. Salut ce mai faci uite ca imi placi si noroc cu amica ta ca ne-a facut cunostinta ca fara ea nu eram impreuna. Restul stii ce e chestii mai intime asa.

| Dash a răspuns:

Despre scoala... (nu am zis ca a fost o conversatie foarte placuta)

| AnneMarri a răspuns:

despre noi, ne-am cunoscut mai bine

| HelloKitty_9637 explică:

Iceman ehe evident ca prietenatongue