| IAmTheLegendary a întrebat:

Ce ar trebui sa faci la prima intalnire? tongue

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Sa vorbiti si sa va simtiti bine. tongue Restul vine de la sine. Fii tu insuti! happy

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu personal as vrea totul diferit sa ma vad cu cineva nu doar la un suc,sa mergeam intro excursie sa vedem un film, sa facem ceva impreuna ma refer gen o drumetie prin padure, asa e prea monoton, plictisitor cel putin mie nu-mi plac intarnirile, eu isi recomand sa nu fi disperat daca te place se vede rapid asa cum si noua ne plac fetele frumoase asa si lor, daca vezi ca nu te suna dupa intarnire nu te place clar si asta e

| OnuOnulică a răspuns:

Să comunici și să fii tu însuți. Nu încerca să pretinzi că ești altcineva.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sa fi tu.

| OldSoul a răspuns:

Sa discuti cu persoana cu care te-ai intalnit, normal...

| R0R0 a răspuns:

Păi...
Să fii tu insuti e cel mai important.

App : Esti la prima intalnire?

| IAmTheLegendary explică (pentru R0R0):

Da... trist, nu?

| R0R0 a răspuns (pentru IAmTheLegendary):

Nu.
Eu nu am avut-o inca laughing

| SergiuBoss11 a răspuns:

Sa-i vorbesti prietenei/prietenului cat mai mult despre ceea ce iti place si sa asculti ceea ce ii place si lui/ei.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Trebuie sa fii tu insuti vorbeste cu el /ea despre diverse lucruri interesante sa il faci/o faci sa rada si sa va simtiti bine.

| pufulescu a răspuns:

Nu exista raspuns pentru intrebarea ta! Depinde de cei doi participanti, de firea lor. Cea mai tare prima intalnire pe care am avut-o : tenis de masa si pe urma la barfa la o bere. Ii zic cea mai tare fiindca mi-a placut si mie si ei. Si nu te gandi la chestii suspecte, sunt baiat si straight!

| DeathOfDreams a răspuns:

Să fi spontan, să nu te gândești prea mult la ce-o să faceți și să fi tu însuți.

| PogChamp a răspuns:

Sa nu-i spui partenerului fetisurile tale.