| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoi de putin ajuor!... Iubesc cu un baiat de vreo 2 ani el stie acest lucur oarecum ma placea si el, am inceput prin a ne vorbi alinta plimba....nu am fost niciodata impreuna, dar ne.am indepartat ma ignora vorbeste cu celelatlte fete dar pe mine abia ma baga in seama ce se intampla era un dulce la inceput..haios etc sad acum este asa,, rece,, cu mine Funditawinking PS nu eram foarte apropiati (inainte)

Răspuns Câştigător
| OvidiuDrg a răspuns:

Ai nevoie de ajutor?! Eu cred ca ti-ai cerut-o... Ceea ce ai facut tu, am patit-o si eu, la fel si multi altii, acest fenomen se numeste FRIENDZONE, plimbari si alintari 2 ani?! Nu e suficient? Daca s-a indepartat inseamna ca s-a saturat sa te tot astepte. Tot ce poti face este sa ii spui ceea ce simti, ulterior exista 2 variante:
1. S-a indepartat doar sa vada ce se petrece, s-a jucat cu mintea ta, dar inca te place...(daca a facut asta, crede-ma ca chiar tine la tine si te doreste)
2. Nu il mai interesezi, de unde reies alte 2 variante:
2.1 Te va refuza...(asta e, vina ta)
2.2 Va profita doar de slabiciunea ta pentru el, pe urma iti va da cu sutu-n...

Mda...invatatura de minte pentru data viitoare. Care din variantele de mai sus va fi fost, vei afla singura daca ii vei spune. Cred ca raspunsul asta il stiai si tu in inima ta, deoarece ai precizat ca "vreo 2 ani..niciodata impreuna"
Succes!

8 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Probabil a cunoscut pe cineva. Nu stiu, adica... in doi ani, voi...doar ce v-ati alintat si plimbat?!

| RAY a răspuns:

Sti cum e la varsta voastra luati viata prea in serios, suntem tineri, imaturi si visam la relatii serioase, omul vrea sex de la tine la inceput a incercat apoi a vazut ca tu nu vrei si s-a dus la altele ce ai vi vrut sa se insoare cu tine? acuma este indiferent pentru ca numai prezinti vreun interes, daca nu vrei sex cauta un gay, asexual, daca l-ai atrage puternic ar mai sta dupa tine asa nu cred ca il atragi mult a stat cu tine pentru sex cum nu a primit pa

| corbulalbrosu a răspuns:

Ai auzit de cratima? Ascunde-l; violeaza-l. Se pare ca tie iti face placere sa violezi Limba Romana.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuze pentru greseli happy se mai intampla!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing nu am să fac asta big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate aveti dreptate de mult voiam sa renunt, dar am asteptat...nu voiam sa ma gandesc ca asta ar putea fi ultima varianta, tin prea mult la el sad dar nu poti avea tot ce iti doresti... Daca tine cu adevarat la mine ma va cauta daca nu asta e - am dreptate? happy ..incerc sa fiu optimista!

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu da de alta da te va cauta sa obtina ce nu a avut inca pana gaseste alta

| WolfGhost a răspuns:

Nu te iubeste.Renunta.