| ruxandra_2008 a întrebat:

Nu inteleg ce se intampla nu il mai inteleg crying o data vine la mine imi da sperante ca ne impacam ne comportam ca si cum eram impreuna si in urmatoarele zile vorbeste cu prietena lui si e rece cu mine crying Oare de ce face lucrul asta eu il iubesc si ma face sa sufar crying?

Răspuns Câştigător
| Romancutza a răspuns:

O face ca sa te vada suferind asa se va gandi ca ar putea face orice din tine.Lasa-l balta si despartete complet de el daca acum esti cu el, nu merita sa suferi pentru el. Sunt atati de multi baieti in lume asa ca poti sa alegi unul pe masura tawinking

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Presupun ca se joaca cu tine si il distreaza suferinta ta. Daca are prietena si tu te-ai bagat in relatia lui, iti ofera ce ti-ai dorit, adica statutul de "amanta care se multumeste cu orice firmitura".

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Dar ai acceptat sa fii "cealalta femeie? Eu asa inteleg de vreme ce tu spui ca se impaca apoi cu prietena lui, deci are alta prietena oficiala.

| glamour a răspuns:

Se joaca cu tine. A vazut ca esti vulnerabila. Lasa-l in pace, evita-l. Nu-l mai lasa sa-si bata joc de tine.

| Andreea_5313 a răspuns:

Ii place sa se joace su sentimentele tale, vede ca il iubesti si esti vulnerabila.
Mai bine renunti la el.

| ruxandra_2008 explică:

Nu sunt amanta Brigaela tin sa te anunt ca eu am fost prietena lui si nu e eu m-am bagat peste relatia lui eu nu i-am cerut nimic nu am facut nici un pas el a facut astawinking

| ruxandra_2008 explică:

Daca tu numesti prietena oficiala o tipa pe care nu o vede niciodata e ok... Ok si eu gresesc nu ar trebui sa ii accept toate *** dar il iubesc si il vreau inapoi desi pote nu merita :-J