| akiki a întrebat:

am nevoie de ajutor! am 16 ani si la sf scolii eu si iubitul meu ne.am despartit. facand o paranteza o sa va spun ca din cls 2 m.am inteles f f f bine cu un coleg de cls(george). in clasa a 5 a plect la alta sc, dar am continuat sa ne vedem si sa ne sunam. in timp ce eram fata. n fata amutea pentru cateva secunde si apoi zicea oau nu te.am recunoscut. dar intr. o zi a venit la liceu la mine si ne.am imbratisat si stateam pe banca imbratisati. iubitul meu atunci era f gelos si de asta ne.am si despartit. eu il placeam mult pe george dar nu aveam de gand sa ne combinam.

revenind la povestea propriu zisa, dupa despartire euam vazut un alt baiat pe nume alex. mi. a placut de el si pe perioada vacantei am vb si ne placem reciproc.

iar acum nu stiu ce sa fac caci simt ca. l plac extraordinar de mult pe george... deoarece el ma cunoaste cel mai bine... si totusi daca ma comb cu el si lucrurile nu merg, ne vom pierde prietenia?

si acum imi amintesc ca. n cls a 7. a cand george era plect la alta sc am vb intr. o seara cu el la telefon si m. a intrebat daca eu il plac. in mom ala eu il placeam dar nu vroiam sa. i spun da si am inceput sa. i vb f urat ceva de genu. "bai baiete nu te uiti in oglinda? " nu sunt genu care jigneste dar... nu stiu ce sa intampolat... please help!

Răspuns Câştigător
| BeLLLLLa a răspuns:

Of ma fato daca placi o pers spune-i kaci s-ar putea sa ti-o ia alta inainte si apoi sa nu te intrebi dc suferi
fii cu el daca chiar ai ceva in sufletzel pentru el
happy
ca poate si el are,happy
daca sunteti prieteni buni, se gandeste sa te faca o gagica
am prietene care au patit asta si acum sunt cu baiatu respektivhappy

gooood luck!
sper ca te-am ajutatpuppy dog eyes
o mica funda for mee ubita
happypuppy dog eyes:X:X