| zayidee a întrebat:

am nevoie de ajutor, am de facut o prezentare power point, sa pun sunet, insa sunetul merge doar la mine, nu si la alt calculator. ce sa fac?

4 răspunsuri:
| zayidee explică:

Nu

| zayidee explică:

Pai cum se face ca primesc pps-uri pe mail dar nu primesc si melodia cu ele, insa ele au totusi sunet

| Baby_2365 a răspuns:

Trebuie sa pui si melodiile in acelasi folder cu prezentarea si atunci iti va merge. Sper sa-ti fie de ajutor :*

| TRA a răspuns:

Pai calculatorul celalalt are melodia pe care ai pus-o in power pointul tau