| ignore a întrebat:

{Funda+voturii}Merge sa imi iau sacou, tricou, colanti si cizme? Cum sa fie tricou mai lung sau scurt?

Răspuns Câştigător
| AmanoYuno a răspuns:

Daca iti iei sacou cu clanti arata putin indecent dar ca sa impiedici asta sacoul trebuie sa fie mai lung. daca sacoul si colantii sint negri poarta un tricou imprimat sau multicolorwinking

5 răspunsuri:
| barefoot a răspuns:

Poti incerca sa porti niste colanti cu un tricou/camasa cu maneca scurta in stil casual spre elegant si poti adauga si un sacou daca vre. Cat despre cizme, nu stiu ce sa zic, iti recomand pantofi sau botine. Uite un exemplu: http://data.whicdn.com/images/26730706/2114559_gfhg_large.jpg. Mai poti incerca sa porti colanti o bluza cu maneca lunga si niste botine stil boncanci cu putin toc, iar ca sa dai un pic de culoare look-ului iti poti pune in par o bentita facuta dintr-o esarfa cu print cu flori si o geanta maro ca aici : http://data.whicdn.com/......large.jpg. Sau: Colanti, o camasa nu foarte lunga, dar nici foarte scurta din denim sau cu print cu denim, sacou negru, sau geaca neagra, si esarfa, opinci/botine si geanta maro ca aici : http://data.whicdn.com/images/26691759/2112841_LBbasics_large.jpg. Sper ca te-am ajutat :)

| missoriginal a răspuns:

Parerea mea:tricoul sa fie mai lung.Arata mult mai bine mai ales daca esti si putin mai inalta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge, dar atentie la calitatea colantilor si tricoul sa nu iasa mai mult de 4 cm din sacou.

| Ina93 a răspuns:

Eu zic sa ei pantofi cizmele nu prea se mai poarta..acuma mai mult pantofii.

| KoWeD a răspuns:

Eu iti sugerez un tricou mai lung.