| Bubux11 a întrebat:

Buna,am nevoie de ajutor..Eu acum ceva timp m-am mutat la tara unde am copilarit..Si am inceput sa vorbesc cu prietenii fratelui meu..In fine vorbesc cu un baiat de care am fost indragostita anul'trecut noi ne-am intalnit in calitate de prieteni dar ne-am sarutat de fapt el ma tot saruta iar eu n-am zis nu.El mi-a propus sa fim impreuna dar cu o conditie(Fara sa afle nimeni) decat noi doi si mama laughing Parintii lui au un magazin si o sa mai deschida unul dar de ala o sa se ocupe baiatu' respectiv.El mi-a explicat de ce nu vrea sa se afle despre relatia noastra deoarece noi stam la tara si lumea vorbeste mult si prost.El fiind mai mare ca mine cu 11 ani.L-am inteles credeti ca merita o sansa aceasta relatie?(scuze pentru greseli dar m[-am grabit)

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

O asemenea relatie este destul de greu de mentinut "in viata" deoarece aproape sigur "barbatul" din el va reclama nevoia de a intretine cu tine relatii sexuale. Intrebarea care se naste se refera la faptul daca tu esti capabila/dezvoltata fizic si pregatita psihic dar mai ales mental sa-i satisfaci dorinta.

| NameHarris a răspuns:

Eu cand ii spun ei fete ca sa tina relatia secreta inseamna ca ori mi-e rusine sa ies cu ea, ori mai am pe cineva big grin Cam asa sta trebahappy

| andrei125 a răspuns:

Faci ce vrei tu, nu trebuie sa-ti impuna nimeni ce sa faci, tu alegi, daca gresesti suporti consecintele sau daca alegi corect vei avea de castigat.