| Alinutza_8819 a întrebat:

M`am indragostit de altcinevacryingSi nu il mai iubesc pe actualu.Adica nu-s ce simtsad. Cand vb cu actualu parca nu mai simt nimiccrying. De baiatu de care m`am indragostit macar ma intalnesc cu el la tara da cu actualu nu prea ne imtalnim pentru ca e relatie la distantastraight face. Da cu actualu sunt de 1 an si 2 luni si imi este frica sa nu ma despart de el pentru unu care poate vrea doar o aventuracrying. Aaa si vreau sa va cer parerea, cu baiatu de care m-am indragostit ne-am sarutat de cateva ori si asta sigur m-am indragostit de el pentru ca simteam fluturasi in >stomac:"Dar a 2 seara a venit o prietena de-a mea pe acolo si baiatu acela a fost cam distant de mine adica daca ma saruta ma saruta in fata ei si cand a plecat ea a plecat si el acasa voi ce credetistraight faceMerita sa-mi las actualu iubit pentru baiatu de care m-am indragostitstraight faceAA si baiatu de care m-am indragostit are 19 ani si eu 15, si actualu are 18 si eu 15 devilVoi ce credeti ca trebuie sa facsad

Răspuns Câştigător
| Marcela a răspuns:

...daca l-ai fii iubit pe primul nu te-ai fi indragostit de al II-lea
deci.happy
acum totul depinde de tine, vezi si tu care dintre ei este mai dulce cu tine care chiar te iubeste happy

5 răspunsuri:
| AnNe a răspuns:

Draga mea nu da calul pe magarrolling on the floornu-l lasa pe actualul sti cum se spune cand nu te multumesti cu ce ai ti se ia daru' poate ca ala se joaca cu tine iar actualul te iubeste cu adevarat ...parerea mea daca uh crezi ca e mai bine sa fi o femeie usoara treaba ta ciusswave

| Claudia a răspuns:

straight facestraight facestraight face e clar ca tipul de care te`ai indragostit vrea o aventura si pentru faptul ca nu te saruta de fata cu prietena ta are doua posibilitati

1. ii era frica ca daca vede prietena ta ca va sarutati sa-i spuna prietenului tau
2. ii e rusine cu tine...

| Alinutza_8819 explică:

Cel de 18 vrea sa ma ia de nevastastraight face
si de cel care m-am indragostit nu-s ce sa credstraight face
crying

| Alinutza_8819 explică:

Aceste zile nu prea am mai vb cu nici unu.Si am stat si m-am gandit bine si totusi cel de care m-am indragostit, nu am atatea amintiri cate am cu actualulove struck.Tot cu actualu voi ramanesad:X.Pentru ca actualu chiar ma iubeste i-am zis sa ma lase cateva zile singura, si sa nu ma caute deloc.Ma intrebat de ce vreau asta si i-am zis pentru ca nu mai sunt sigura pe sentimentele mele si m-a intrebat daca m-am indragostit de altcineva, si i-am zis ca nu sunt sigura.Si mi-a zis bine te las singura cat ai nevoie si l-am intrebat dar daca vreau sa fia relatia la fel si sa nu tinem cont de etapa asta, el mi-a zis ca oricine trece prin chestia asta cel mai bine este sa te las sa te gandesti sa vezi ce ai de facut.Si asta ma face sa cred ca el ma iubeste mai mult decat ala de care m-am indragostit.

| geomit a răspuns:

Pe actualul nu l mai iubesti.Nu conteaya daca-l lasi acu sau mai tarziu.Varsta nu conteaza. Mai studiaza. Vezi daca cel de 18 e serios. S-ar putea sa doreasca o relatie un pic mai...matura. Nu stiu daca o sa fi pregatita sa oferi...Vezi tu