| Mrwazz a întrebat:

Buna seara TPU. Vin si eu pe aici cu o problema.
Hmm, de unde sa incep: de ceva timp a inceput sa imi placa de cea mai buna prietena (mai devreme sau mai tarziu tot se intampla). Pe scurt, avem o relatie foarte stransa de prietenie, ne intelegem super, iesim prin oras, cu prietenii, la film, imbratisari etc. Aici intervine problema, nu stiu cum sa ii spun/sa-i dau de inteles ca imi place de ea, ca m-am atasat de ea intr-un fel sau altul deoarece dupa "m-ar privi cu alti ochi" (cu totii stim ca asta se intampla in caz ca cealalta persoana doreste sa ramaneti doar prieteni). In ciuda "tupeului" pe care il am, imi este greu sa ii spun chista asta tocmai din acel motiv, plus ca eu cred ca ea ar vrea sa ramanem doar atat.
Aici am nevoie deajutorul vostru, am nevoie de un sfat care sa ma indrume/ajute in aceasta situatie.
P.s: Tin sa mentionez ca am 18 ani si amica mea este de varsta apropiata.
Cel mai bun raspuns primeste funda.
Va multumesc tuturor pentru interesul acordat.
O seara faina

Răspuns Câştigător
| EdyFcsb a răspuns:

Pai incearca sa aduci discutia despre ceva crush-uri intreab-o daca are vreunul, iar dupa fa-ti tupeu si spune-i ca tu ai crush pe ea foarte usor si daca te respinge asta e mai sunt fete

| Mrwazz explică (pentru EdyFcsb):

Mi se parte super ideea. O sa incerc, multumesc frumos

1 răspuns: